Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Mozna zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Infolinia 52 320 99 48 Napisz do nas biuro@mar-kos.pl

Szybki kontakt

 

 P.P.H.U. MAR-KOS

 

Biuro Handlowe 

tel. (52) 320 99 49
email:biuro@mar-kos.pl 

 

 

Hurtownia Bydgoszcz 

tel. (052) 320 99 48
kom: 664 759 273
email: sprzedaz@mar-kos.pl

 

Hurtownia Inowrocław 

tel./fax: (052) 357 93 09
email:hurtino@mar-kos.pl

Polecany produkt

Duogel

Duogel- odżywka do paznokci


Sprawdź w sklepie

Współpraca

Współpraca – zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi, umiejętność pracy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów, umiejętność zespołowego wykonywania zadań i wspólnego rozwiązywania problemów.

W myśl tej definicji poszukujemy partnerów, którzy nawiążą z nami współpracę w celu osiągania wspólnych celów oraz budowy stabilnej przyszłości poprzez tworzenie sieci dystrybucji oferowanych przez naszą firmę produktów.Istniejemy na rynku już przeszło 15 lat, przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie które zaowocowało między innymi otrzymaniem w 2011 roku prestiżowej nagrody od jednego z największych na świecie producentów kosmetyków firmy AII dla najlepszego nowego dystrybutora w Europie.Jesteśmy stabilną, uczciwą, prężnie rozwijającą się firmą, której zaufało już ponad 1000 kontrahentów.Szczególnie zapraszamy do współpracy salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, salony SPA oraz centra odnowy, a także firmy o podobnym do naszego profilu działalności hurtownie kosmetyki profesjonalnej.

Praca z nami to między innymi:

- rabaty oraz zniżki na oferowane kosmetyki, preparaty, narzędzia sprzęt oraz wyposażenie,

- profesjonalna pomoc w doborze kosmetyków,

- udział w akcjach promocyjnych,

- gwarancja jakości produktów,

- wpis w dziale partnerzy,

- atrakcyjne warunki współpracy i wysokie rabaty dla dystrybutorów lokalnych