Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Mozna zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Infolinia 52 320 99 48 Napisz do nas biuro@mar-kos.pl

Szybki kontakt

 

 P.P.H.U. MAR-KOS

 

Biuro Handlowe 

tel. (52) 320 99 49
email:biuro@mar-kos.pl 

 

 

Hurtownia Bydgoszcz 

tel. (052) 320 99 48
kom: 664 759 273
email: sprzedaz@mar-kos.pl

 

Hurtownia Inowrocław 

tel./fax: (052) 357 93 09
email:hurtino@mar-kos.pl

Polecany produkt

Duogel

Duogel- odżywka do paznokci


Sprawdź w sklepie

Szkolenia kosmetyczne

Nie od dziś wiadomo, że wiedza leży u podstaw każdego sukcesu, a zwłaszcza sukcesu zawodowego.


Dlatego aby pomóc naszym klientom podnosić kwalifikacje, a co za tym idzie pomóc w osiąganiu sukcesów w zawodzie kosmetyczki czy stylisty paznokci postanowiliśmy włączyć do naszej oferty specjalistyczne szkolenia.

Zakres szkoleń oferowany przez naszą firmę pozwoli zarówno podnieść już posiadane kwalifikacje jak i rozpocząć przygodę z pracą w zawodzie manikiurzystki, pedikiurzystki czy stylistki paznokci.

Nasza oferta obejmuje kursy z zakresu manicure, pedicure, przedłużania i zdobienia paznokci, jak również permanentnego przedłużania i zagęszczania rzęs, mikrodermabrazji diamentowej i korundowej. Na kursach wiedza przekazywana jest przez wykwalifikowanych, dyplomowanych instruktorów, posiadających wykształcenie pedagogiczne. Nasi wykładowcy szkolą się na międzynarodowych sympozjach i kursach.

Zapewniamy indywidualny tok nauczania oraz precyzyjny trening w zakresie wszelkich technik przedłużania i zdobienia paznokci obowiązujących na świecie. Kursy odbywają się z użyciem produktów najwyższej jakości, a także z wykorzystaniem urządzeń zapewniających wysoki komfort pracy. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje oryginalny międzynarodowy certyfikat.

Firma MAR-KOS jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

 

Profesjonalne szkolenia kosmetyczne

  • Firma MAR-KOS oferuje profesjonalne szkolenia kosmetyczne na najlepszych jakościowa materiałach oraz sprzęcie.
  • Uczestnicy szkoleń otrzymują materiały dydaktyczne oraz międzynarodowy certyfikat potwierdzający zdobycie umiejętności niezbędnych do przeprowadzenia zabiegu.
  • Przy zakupie urządzeń szkolenie z obsługi sprzętu GRATIS.
Centrum Szkoleniowe MAR-KOS pomoże Ci podnieść swoje kwalifikacje poprzez ugruntowanie swojej wiedzy oraz zdobycie umiejętności niezbędnych podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych oraz stylizacji paznokci.
 
Nasza oferta obejmuje kursy z zakresu manicure hybrydowego i klasycznego, pedicure, przedłużania i zdobienia paznokci, jak również permanentnego przedłużania i zagęszczania rzęs, mikrodermabrazji diamentowej i korundowej. Na kursach wiedza przekazywana jest przez wykwalifikowanych, dyplomowanych szkoleniowców, posiadających wykształcenie pedagogiczne. Nasi instruktorzy szkolą się na międzynarodowych sympozjach i kursach.
 
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce wszystkich marek na których szkolimy naszych kursantów. Jako pierwsi mamy kontakt z produktami na których uczymy, dzięki czemu dokładnie znany nasze produkty. Wiemy jak najefektywniej na nich pracować, aby maksymalnie skrócić czas wykonywania zabiegu. Jak wiadomo czas to pieniądz, więc czemu nie miałabyś zarabiać więcej ;)
 
Każde szkolenie składa się z części teoretycznej na której dowiesz się jakie są wskazania oraz przeciwskazaniach do wykonywania zabiegu, oraz części praktycznej na której pod czujnym okiem instruktora wykonasz samodzielnie zabieg. Zdobędziesz oraz ugruntujesz swoją wiedzą jednocześnie nabywając umiejętności oraz podłapując prawidłowe wzorce. 
 
Dowiesz się jakie produkty są rekomendowane do wykonywania poszczególnych zabiegów i jak powinna wyglądać właściwa pielęgnacja klienta w domu. Podczas trwania kursu mamy specjalny 10% rabat dla naszych kursantów na zakupy produtków związanych tematycznie ze szkoleniem.
 
Zapewniamy indywidualny tok nauczania oraz precyzyjny trening w zakresie wszelkich technik przedłużania i zdobienia paznokci obowiązujących na świecie.
 

Firma MAR-KOS jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy.