Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Mozna zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Infolinia 52 320 99 48 Napisz do nas biuro@mar-kos.pl

Szybki kontakt

 

 P.P.H.U. MAR-KOS

 

Biuro Handlowe 

tel. (52) 320 99 49
email:biuro@mar-kos.pl 

 

 

Hurtownia Bydgoszcz 

tel. (052) 320 99 48
kom: 664 759 273
email: sprzedaz@mar-kos.pl

 

Hurtownia Inowrocław 

tel./fax: (052) 357 93 09
email:hurtino@mar-kos.pl

Polecany produkt

Duogel

Duogel- odżywka do paznokci


Sprawdź w sklepie

Szkolenia kosmetyczne

Nie od dziś wiadomo, że wiedza leży u podstaw każdego sukcesu, a zwłaszcza sukcesu zawodowego.


Dlatego aby pomóc naszym klientom podnosić kwalifikacje, a co za tym idzie pomóc w osiąganiu sukcesów w zawodzie kosmetyczki czy stylisty paznokci postanowiliśmy włączyć do naszej oferty specjalistyczne szkolenia.

Zakres szkoleń oferowany przez naszą firmę pozwoli zarówno podnieść już posiadane kwalifikacje jak i rozpocząć przygodę z pracą w zawodzie manikiurzystki, pedikiurzystki czy stylistki paznokci.

Nasza oferta obejmuje kursy z zakresu manicure, pedicure, przedłużania i zdobienia paznokci, jak również permanentnego przedłużania i zagęszczania rzęs, mikrodermabrazji diamentowej i korundowej. Na kursach wiedza przekazywana jest przez wykwalifikowanych, dyplomowanych instruktorów, posiadających wykształcenie pedagogiczne. Nasi wykładowcy szkolą się na międzynarodowych sympozjach i kursach.

Zapewniamy indywidualny tok nauczania oraz precyzyjny trening w zakresie wszelkich technik przedłużania i zdobienia paznokci obowiązujących na świecie. Kursy odbywają się z użyciem produktów najwyższej jakości, a także z wykorzystaniem urządzeń zapewniających wysoki komfort pracy. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje oryginalny międzynarodowy certyfikat.

Firma MAR-KOS jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy.