Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Mozna zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Infolinia 52 320 99 48 Napisz do nas biuro@mar-kos.pl

Szybki kontakt

 

 P.P.H.U. MAR-KOS

 

Biuro Handlowe 

tel. (52) 320 99 49
email:biuro@mar-kos.pl 

 

 

Hurtownia Bydgoszcz 

tel. (052) 320 99 48
kom: 664 759 273
email: sprzedaz@mar-kos.pl

 

Hurtownia Inowrocław 

tel./fax: (052) 357 93 09
email:hurtino@mar-kos.pl

Polecany produkt

Duogel

Duogel- odżywka do paznokci


Sprawdź w sklepie

O firmieO firmie

Ostatnia dekada XX wieku była okresem potężnej metamorfozy w zakresie postrzegania człowieka i jego potrzeb. Każdy z nas kocha piękno i zdrowie, a uroda to dar, który pielęgnujemy i o który dbamy. Firma nasza rozumiejąc rosnące potrzeby i nadchodzące zmiany, wyszła im naprzeciw.

Jako jedna z pierwszych w województwie kujawsko-pomorskim zaczęła oferować sprzęt i profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp, a takze kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Nabyte doświadczenie połączone z wytrwałością pozwoliło nam pozyskać kontrahentów, z którymi do dziś współpracujemy.


Od samego początku istnienia firmy tj. od 1996 roku postawiliśmy na jakość, dlatego zajęliśmy się sprzedażą i dystrybucją kosmetyków renomowanych marek oraz wyposażaniem gabinetów kosmetycznych w sprzęt najwyższej klasy.

Jesteśmy żywo zainteresowani pozyskaniem nowych partnerów handlowych Zapraszamy do współpracy gabienety kosmetyczne, salony spa, a także hurtownie i firmy chcące zająć się dystrybucją sprzedawanych przez nas produktów. Oferujemy elastyczne warunki współpracy.Jako firma jeteśmy otwarci na nowe wyzwania.