Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Mozna zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Infolinia 52 320 99 48 Napisz do nas biuro@mar-kos.pl

Szybki kontakt

 

 P.P.H.U. MAR-KOS

 

Biuro Handlowe 

tel. (52) 320 99 49
email:biuro@mar-kos.pl 

 

 

Hurtownia Bydgoszcz 

tel. (052) 320 99 48
kom: 664 759 273
email: sprzedaz@mar-kos.pl

 

Hurtownia Inowrocław 

tel./fax: (052) 357 93 09
email:hurtino@mar-kos.pl

Polecany produkt

Duogel

Duogel- odżywka do paznokci


Sprawdź w sklepie

GUAM

 

Od 1986 r. firma Lacote, produkując najwyższej jakości preparaty do ciała i twarzy, wykorzystuje rozdrobnione i zmikronizowane Algi GUAM®.

Algi morskie GUAM® rodzą się na swoistych podwodnych plantacjach wraz z pierwszymi promieniami marcowego słońca, a ich zbiór rozpoczyna się w maju. Zebrane algi przewożone są łodziami na brzeg, gdzie porozkładane na ogromnych polach podlegają wysuszeniu przez słońce i oceaniczny, ciepły wiatr. Po procesie osuszania, który trwa minimum trzy dni, algi transportuje się do fabryk Lacote. Tam, pod nadzorem ekspertów firmy, przetwarzane są tak, aby uzyskane z nich preparaty cechowały się najwyższą jakością i skutecznością działania. Kosmetyki firmy Lacote produkowane są jedynie z młodych, zdrowych alg, przetwarzanych przy użyciu opatentowanej metody E.B.A., polegającej na odpowiednim napowietrzaniu i wysuszaniu alg w taki sposób, aby nie straciły one swych cennych wartości.
Jednym z wiodących produktów firmy Lacote jest koncentrat błotny GUAM® – Fanghi d’Alga GUAM®. Bogaty w pierwiastki, minerały, witaminy i proteiny będące świadectwem wykorzystania darów natury dla potrzeb kosmetyki.

Preparaty zawierające Algi GUAM®, nałożone na ciało, odżywiają skórę prawdziwym morskim koncentratem, o niespotykanej skuteczności w walce z otyłością i cellulitem.

Zabiegi GUAM® należą do najskuteczniejszych na świecie naturalnych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

Unikalna receptura koncentratu błotnego GUAM® sprawia, że błyskawicznie wyszczupla on sylwetkę i skutecznie redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej.
GUAM® posiada właściwości antystresowe, poprawiające samopoczucie i głęboko relaksujące.
Systematyczne stosowanie tego preparatu znacznie przyczynia się do wzrostu aktywności i witalności organizmu.