Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Mozna zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Infolinia 52 320 99 48 Napisz do nas biuro@mar-kos.pl

Szybki kontakt

 

 P.P.H.U. MAR-KOS

 

Biuro Handlowe 

tel. (52) 320 99 49
email:biuro@mar-kos.pl 

 

 

Hurtownia Bydgoszcz 

tel. (052) 320 99 48
kom: 664 759 273
email: sprzedaz@mar-kos.pl

 

Hurtownia Inowrocław 

tel./fax: (052) 357 93 09
email:hurtino@mar-kos.pl

Polecany produkt

Duogel

Duogel- odżywka do paznokci


Sprawdź w sklepie

ARDELL

 

Wszystko zaczęło się ...

To była magia filmu rozpoczynająca słynny trend kosmetyczny. W 1916 roku, legendarny reżyser D.W. Griffith chciał aby Seena Owen, główna gwiazda jego epopei "Nietolerancja", posiadała rzęsy tak długie aby bezpiecznie dotykały jej policzków, kiedy trzepotała rzęsami i patrzyła w zamyśleniu. Wystarczy powiedzieć, że kobiety na całym świecie zapragnęły mieć identyczne rzęsy.

Powstaje Ardell

Ardell stał się światowym liderem w produkcji  sztucznych rzęs, ponieważ pozostał wierny swojej misji, w której chce dać kobietom sposób aby mogły mieć piękne, niezapomniane oczy. Ten cel przyświeca marce od 1971 roku, kiedy to Arnold Miller założył  firmę Ardell wraz z żoną, Sydell Millera. Nazwa Ardell pochodzi od połączenia ich imion Ar-Dell. Wraz z wprowadzeniem Duralashes, ich pierwsza linia sztucznych rzęs, Ardell wprowadził swoje produkty na półkach tysięcy detalicznych i profesjonalnych sklepów i nigdy nie patrzył wstecz. 

AII wprowadza Ardell na nowy poziom 

 American International Industries kupił markę Ardell w 1980 r. i stworzył z niej największą i najbardziej rozpoznawalną markę sztucznych rzęs, kosmetyków oraz akcesoriów na świecie. Innymi słowy, Ardell oferuje kompletny zestaw do stworzenia uwadzącego spojrzenia. Ardell to znacznie więcej niż rzęsy, ponieważ rozumie, że kobiety chcą być seksowne, wyglądać naturalnie, oraz mieć dłuższe i gęstsze rzęsy. Co więcej, badania wskazują na potrzebę kobiet, aby czuć się komfortowo z sztucznymi rzęsami. Rzęsy Ardell, to niepowtarzalny komfort i przyjemność noszenia. Są bardzo lekkie, łatwe do stosowania i łatwe do usunięcia. Plus, stworzyli innowacyjny klej, który gwarantuje bezpieczeństwo rzęs przy jednoczesnej ochronie własnych rzęs i oczu. Ardell oferuje kilka rodzajów rzęs, aby jak najlepiej dopasować  je do swojego nastroju, osobowości i stylu życia. Stały się one must-have, korzystne polepszające piękno dla milionów kobiet, w tym artystów makijażu i Hollywood. Kiedy kobiety  chcą mieć całkowitą  pewność, że ich oczy mają olśniewający wygląd, który jest pociągający i ostatecznym pięknem, zawsze wybierają Ardell.

Sprawdź ofertę w sklepie internetowym